Naše specializace

Kabelová konfekce
Specializujeme se jak na sériovou výrobu, tak i na výrobu prototypových kabelových svazků pro automobilový a strojírenský průmysl, pro osvětlení a bílou elektroniku.

Rework SMD
Provádíme veškeré opravy a úpravy desek plošných spojů, výrobu nových. A to jak kusově, tak i ve velkých sériích.

Naše základy jsou postaveny na vysoké spolehlivosti našich zaměstnanců, jejich schopnostech vyrábět v požadované kvalitě a době, na dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli.

Vlastníme různé typy dopravních prostředků pro převoz materiálu a hotových výrobků od nejmenších až po velké zakázky v rámci celé EU a řady dalších států, kam naše výrobky dodáváme (např. Rusko, Bělorusko), a to výhodně a časově flexibilně.

TechnologieRuční i strojní zařízení pro zpracování kabelových svazků počínaje ustřižením kabelů až po zalisování kontaktů.


Vysoce kvalitní ultrazvuková svářečka.Stříhání, odizolování, krimpování a omotávání kabelových svazků a zpracování komponent splice technologií.


Zpracovávání všech druhů stíněných kabelů. Zalévání dvousložkovými i jednosložkovými hmotami.


Assembly Czech


Společnost Assembly Czech, s.r.o. je ryze českou, dynamicky se rozvíjející společností, která v sobě spojila sílu a zkušenosti jejího vrcholového managementu v oblasti výroby a řízení lidských zdrojů. Naše společnost má natolik silnou lidskou základnu, že pro ni není žádný problém flexibilně v rámci hodin nasměrovat výrobu dle momentálních potřeb obchodního partnera.


Jsme certifikovanou společností dle ISO 9001:2015, 14001:2015. Spolupracujeme s předními světovými výrobci a dodavateli zařízení, materiálu a komponentů pro výrobu kabelové konfekce od té nejjednodušší až po velmi náročné projekty.